Menü
Sepet 0

Gizlilik, Güvenlilk

Bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği www.latikagumus.com için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarının halka açık kısımlarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz www.latikagumus.com tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.

www.latikagumus.com kullanıcıların kredi kartı bilgilerine kesinlikle erişmemekte ve bu bilgileri hiçbir koşul altında kaydetmemektedir. www.latikagumus.com müşterilerinin satın alma işlemi sırasında vermeleri gereken kredi kartı bilgileri, www.latikagumus.com internet sitesiyle hiçbir teknik bağlantısı olmadan, banka sanal pos sistemine iletilmektedir. Gizlilik arz eden kredi kartı bilgilerinin korunması banka tarafından, uluslararası standartlara uygun olarak üstlenilmektedir.

Kayıt için kullanılan elektronik posta adresi sadece üyelik ve sipariş ile ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacaktır. Yasal zorunluluklar haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesaj güvenliği garanti altına alınmamaktadır. Gönderilen ya da alınan elektronik postaların güvenliğinden elektronik posta adresinin sahibi sorumludur.

www.latikagumus.com internet sitesine üye olan müşterilerimiz şifrelerini kimse ile paylaşmayacağını kabul beyan ve taahhüt eder.

www.latikagumus.com Tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verilebilmektedir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından www.latikagumus.com sorumlu tutulamaz.

www.latikagumus.com bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.