Menü
Sepet 0

İade Şartları

İADE ŞARTLARI

www.latikagumus.com sitemizden aldığınız tüm ürünlerin iade prosedürü Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine uygun olarak düzenlenmiştir.

İade etmek istediğiniz ürünü bize yollamadan önce iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarasını veya e mail adresini kullanarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. latikagumus@gmail.com adresine, e- mail ile yapacağınız bildirimi yapmadan yollanan ürünler siz değerli müşterilerimize geri gönderilecektir.

Firmamızdan aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve size teslim tarihinden itibaren başlamak üzere, firmamıza yedi(7)gün içerisinde faturası ile birlikte iadesini yaptığınız taktirde, işleminiz dikkate alınacaktır.

Firmamız siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi yollamadan önce detaylı olarak ürünü incelemekte ve azami gayreti sarf ederek size ayıplı (defolu) mal yollamamayı kendisine prensip edinmiştir. Ayıplı ya da defolu mallar haricinde ürünlerin firmamıza geri yollanması halinde kargo ücreti siz değerli müşterilerimize aittir. İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa 7 gün içerisinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.