Menü
Sepet 0

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

Siparişinizin onaylandığına dair e-mail gelmeden sipariş ile ilgili işlemleriniz başlamamaktadır.

Bu yüzden öncelikle onay mesajının gelmesini veya müşteri hizmetlerinin sizleri aramasını bekleyiniz.www.latikagumus.com sitesinden yaptığınız alışverişler siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde onay mail, inden sonra temin edilir ve kargoya verilir.

Verdiğiniz sipariş stokta yer almıyorsa alıcı ve LATİKA gümüş müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeden sonra müşteri isteğine göre sipariş iptal edilebilir veya müşteri isteğine göre ürün başka bir ürünle değiştirilebilir.

Kargoya verilen siparişler İstanbul ve büyük şehirler için 1-3 iş günü uzak şehirler ve beldeler için 1- 5 iş günü içinde müşteriye ulaşır.

Saat 17:00,den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve Pazar günlerinde verilen siparişler bayram ve Pazar gününden sonraki ilk iş gününde işleme alınır.

100 TL ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti alınmaz.100 TL altı siparişler tüm Türkiye için sabit kargo bedeli 5 TL olarak satış fiyatına eklenir.

Sipariş vereceğiniz tüm ürünler özel kutularıyla hediye paketi yapılarak kargoya verilir. Hediye paketi ücretsizdir. İstediğiniz taktirde sipariş verdiğiniz ürünleri İstanbul Bakırköy mağazamızdan bizzat kendiniz teslim alabilirsiniz.

Siparişinizle ilgili sorun ve sorularınızın çözümü için müşteri hizmetleri yetkililerine e-posta göndermeniz yeterlidir. Ayrıca hafta içi 09:00 -19:00 arasında 0212 660 42 24 numaralı telefondan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Gerekli değerlendirmeler yapılarak çözümle ilgili bilgi en kısa sürede sizlere ulaştırılacaktır.